Капітан “Шахтаря” Срна чекає поповнення в родині

11 Тра, 2015|14:07
765

Ще один Срна, пацани!

У сімействі капітана «Шахтаря» через півтора місяця буде поповнення.

Даріо Срна разом з дружиною Мірелою став гостем вечірки у одноклубника Ярослава Ракицького та його дружини Ольги. Оля представляла свій проект, в якому є солісткою, а її чоловік разом з іншими гравцями «Шахтаря» слухав виступ дівчини.

 

Через півтора місяця у нас буде син, – зізнався Даріо Срна, про що повідомляє видання Сьогодні, – У нашому футбольному житті дуже важлива підтримка наших дружин. Тому я із задоволенням прийшов сюди зі своєю дружиною, підтримати Олю і Ярослава. Я знаю, що він хвилюється. В такий важкий момент, який зараз переживає Україна, ми всі повинні бути всі разом, підтримувати один одного. У Ольги Ракицької є пісня “Здрастуй, моє місто”, яка всім нам дуже сподобалася, – доповнив Даріо Срна.

Також футболіст пояснив, чому в Києві довгий час жив у готелі, а не в квартирі.

Десь тільки через taking cipro and flagyl together. півроку після переїзду до Києва зрозумів, що треба знімати квартиру. До цього я весь час жив у готелі. Думав, що війна на Донбасі швидко закінчиться, і ми повернемося додому. Я думав серцем, а не головою. І досі так думаю, і буду думати, – додав капітан “гірників.

В темі:

Menu Title