“Карабах” розкатав губу на фінал Ліги Європи

16 Тра, 2015|12:17
54707

Виконавчий директор клубу “Карабах” Емрах Челікел вважає, що команді було б під силу обіграти “Аякс”, “Брюгге” і “Наполі”, повідомляє Azerifootball.

На його думку такий успіх “Дніпра” міг би повторити і “Карабах”:

 

 

“Відрадно, що команда, яка вийшла з нашої групи, дійшла до фіналу. Але з іншого боку шкода, адже на місці “Дніпра” “могли бути ми”. Було б неправильно говорити про те, що якби ми вийшли з групи, то зараз були б у viagra canada free sample. фіналі. Але мимоволі уявляємо себе на місці “Дніпра”, так як він подолав етап через несправедливість, що сталася по відношенню до нас, і зараз вийшов у фінал. Вдалося б нам дійти до фіналу, якби замість “Дніпра” ми вийшли з групи? Чому б і ні, думаю, ми змогли б зробити це”.

Також Челікел розповів, що клуб усе ще намагається добитися покарання для чеського арбітра Мірослава Зелінки, який працював на домашньому матчі “Карабаха” проти “Інтера”, і відмінив гол, забитий азербайджанцями на останній хвилині.

Нагадаємо, що “Дніпро” вийшов у фінал Ліги Європи, де зустрінеться 27-го травня у Варшаві з “Севільєю”. Найдешевші квитки на фінал – 40 євро.


Menu Title