“Кардіфф Сіті” поверне традиційні кольори клубу

10 Січ, 2015|06:47
keep-blue-and-support-cardiff-city

Валлійський клуб “Кардіфф Сіті”, який торік безуспішно намагався закріпитися в АПЛ, повертається до традиційних синіх кольорів. До кінця сезону команда виступатиме у синій формі, а з наступного сезону повернеться ще й стара емблема.

Протягом більше ніж ста років (з 1908 по 2012) “Кардіфф Сіті” незмінно виступав у синьому, а основою його емблеми була синя пташка (звідки кличка Blue Birds). У червні 2012 року новою емблемою став валлійський червоний дракон, при чому абсолютно ідентичний із тим, що є на прапорі Вельсу, а форма команди набула червоного кольору. Таким чином власники клубу, малазійські бізнесмени, мали намір вивести свій бізнес на азійський ринок.

Попри початкове обурення серед уболівальників, яке вилилося в обіцянки бойкоту червоних кольорів і навіть матчів команди, керівництву вдалося підкупити більшість безкоштовною kamagra…. атрибутикою та хорошими результатами гри. Втім, частина вболівальників таки вдалася до безстрокового бойкоту — до моменту відновлення традиційної символіки.

І от цей час настав. Для кращого емоційного розуміння ситуації, рекомендуємо прочитати статтю одного з вірних фанів “Кардіфф Сіті”.

В темі:

Menu Title