Карім Бензема звинувачує гімн Франції у войовничості

18 Кві, 2018|17:32
crop

Він що, не патріот?

Нападник мадридського “Реалу” та збірної Франції не раз і не два входив у конфронтацію з французькими політиками та висловлював неоднозначні, як для громадянина Франції, слова. Так, граючи за збірну цієї країни, він не забував повторювати, що його країна – це Алжир. В інтерв’ю іспанському виданню Vanity Fair Бензема продовжив тролити французькі реалії та цінності.

Так, Каріма бомбить від втручання політиків у його взаємовідносини з національною командою. У 2016 році прем’єр-міністр Франції наголосив, що футболіст збірної має бути прикладом, натякаючи, що Бензема таким точно не є.

“Коли про тебе говорить Прем’єр, це вже не футбол. На мій погляд, не можна змішувати футбол і політику. Та моя справа – це вже політичне питання” – коментує ці слова Карім.

Також Бензема, крім відмови співати французький гіме, висловив неповагу до національної пісні, натякнувши на cytotec online sale. її мілітаристський характер.

“Якщо добре вслухатись, то почуємо – Марсельєза закликає до війни. Мені це не подобається” – продовжує накидувати форвард.

Читайте також: Неймар заявив, що дуже хотів святкувати чемпіонство з командою, а сам грав у покер

Карім Бензема після сканадлу з шантажем секс-відео Матьє Вальбуена не викликається до збірної Франції вже третій рік. За цей час він встиг виграти дві Ліги Чемпіонів.


Menu Title