Каждий має знати новину

22 Лют, 2015|18:50
mihail_kopolovec

Улюбленець публіки Місько Кополовець, котрий valaciclovir. мусив розлучитися із “Карпатами” ледь не опинився за бугром. Виявляється, півзахисник мав пропозицію із Німеччини, однак  отримана травма не дозволила здійснити трансфер.

 

“Був на перегляді в одному з німецьких клубів. В принципі, все йде до підписання контракту, проте в одній з контрольних ігор отримав пошкодження задньої поверхні стегна, тому зараз на кілька днів повернувся додому, щоб відновитися. Але скоро повинен знову повернутися і вже оформити відносини з цим клубом.

Звичайно, ця команда не на слуху, не такий сильний клуб. Тим не менш, команда хороша, колектив мене прийняв, і я сподіваюся закріпитися в цьому клубі. Всім відомо, яка зараз в Україні ситуація з футболом. Тому вибирати особливо не доводиться. Тим більше, Німеччина – футбольна країна, там всі схиблені на футболі.

Чи були в Україні варіанти працевлаштування? Ні. Та й я сам розумію, що 31-річний футболіст не особливо в Україні комусь потрібен. Зараз клуби роблять ставку на молодь, оскільки великих завдань ніхто майже не вирішує. Головне, домогтися миру в Україні, а потім вже думати про футбол”, – розповів Кополовець.

Коментар БФ: Сподіваємося, що найближчим часом Михайло Кополовець таки працевлаштується. Успіху!

Джерело: football24.ua


Menu Title