Коломойський повністю проігнорував інвесторів з Франції

3 Лют, 2017|11:04
24170256

Фіналіст Ліги Європи, бренд одного з найбільших міст України, із чудовим складом гравців, академією, армією фанатів в Україні та за кордоном, інфраструктурою – здавалось, як це можна все “покласти” за один рік? Ігор Коломойський вміє і практикує такі речі. Навіть за наявності людей, що бажали взяти клуб на свій баланс, цього зробити не вдалось.

Екс-гравець “Дніпра” Едуард Сон розповів виданню “Сегодня”, як він з напарником намагались достукатись до Коломойського, аби поговорити про долю клубу.

“Дніпро” мені небайдужий, як і моєму бізнес-партнеру, теж вихідцю з України, який веде бізнес у Франції. У липні минулого року, коли стало відомо, що у “Дніпра” почалися фінансові проблеми і з’явилися великі заборгованості, ми з партнером виходили на друзів Коломойського, намагаючись організувати з ним зустріч і з’ясувати, що відбувається. Жодної конкретної відповіді нам не дали.

Через кілька місяців я прилетів в Україну брати участь в матчі ветеранів “10 років без Кучеревського”. Там ми з товаришем знову намагалися дізнатися, що відбувається в “Дніпрі”, розмовляли зі спортивним директором Русолом, цікавилися, чим можемо допомогти. Ми просто хотіли зрозуміти ситуацію: чи потрібен зараз взагалі Коломойському клуб, – говорить Сон.

Ми знову попросили організувати нам зустріч з Коломойським, щоб buy pcn without prescription. дізнатися, які у нього плани на майбутнє клубу. Але жодної відповіді, ніяких пропозицій ми так і не отримали.

Ми дуже хочемо, щоб клуб продовжував існувати і радувати вболівальників, і готові допомогти. Але для початку потрібно розуміти структуру клубу, провести аудит фінансового стану.

Тобто просто елементарно зрозуміти, що саме ми збираємося брати, щоб від чогось відштовхуватися. Якщо це “гола” команда, без бази, без стадіону, з купою боргів, то … Ми готові допомогти, але не такою ціною. Не хотілося б брати на себе зобов’язання попереднього власника і відповідати за ті вчинки, які він робив, – додав Едуард Сон.

В темі:

Menu Title