Колишнього футболіста “Металіста” покарали за договірні матчі “смішним” штрафом

31 Січ, 2017|16:57
326726

Просто шок.

Футболіст, який виступав за молодіжну команду “Металіста”, отримав покарання, але чомусь ім’я цього героя замовчується.

Прес-служба Департаменту захисту Національної економіки поліції України повідомляє, що на лаві підсудних опинився і один із організаторів договірних матчів, інформує football.ua.

Під час слідства, і в судовому порядку доведено його вину. 21-річний футболіст харківського клубу підшукував гравців і пропонував їм за певний гонорар зробити переможцями своїх суперників. В даний час встановлено, що за такою схемою два футбольних клуби здобули перемогу. А гравці, які “злили” матч, отримали за це винагороду. У першому випадку ціна поразки склала 8000 доларів США, у другому — 20 000 євро.

30 січня відбулося судове засідання. Згідно з вироком суду футболіст — організатор необхідного рахунку, понесе покарання у вигляді штрафу 10 200 гривень.

Читайте також: “Договорняки” більше не транслюватимуть по ТБ

Двоє гравців харківського клубу раніше вже понесли покарання за “злив” футбольного матчу — 8500 гривень штрафу.

Нагадуємо, що оперативники Департаменту захисту економіки спільно зі слідчими Генпрокуратури встановили, що гравці харківського футбольного клубу забезпечували перемогу суперникам за винагороду в розмірі від 8000 до 20 000 доларів США за cvs pharmacy job application. один матч.


Menu Title