Кому збірна, а кому студентська парта

13 Чер, 2015|20:21
lux

Зараз триває вельми гаряча пора – школярі здають ЗНО, а випускники вишів ламають голову над ДЕКами. Словом, часи важкі та подекуди навіть трагічні – буває то варіант спишеш у сусіда (а він, звісно, невірний), то  замість того, аби десь підкоригувати вивчений матеріал, підеш напередодні у паб і… в хлам, коротше кажучи. А от у Люксембурзі до цього діла підійшли вельми грунтовно – як повідомив головний тренер збірної Люк Хольц, у стані команди виникла невеличка проблема. Справа в тому, що другий та третій кіпер складають іспити. Саме так – іспити.

“Багато футболістів ще працюють або навчаються. Наприклад, на матч з Україною ми не змогли взяти другого та третього воротарів нашої збірної. Їх не відпустили на doxy mono in canad pharmacy. виїзд через іспити, які їм належить здавати в наших навчальних закладах.

Також бувають ситуації, коли гравців не відпускають на збори або тренування. Як з цим боротися, я, чесно кажучи, не знаю. Напевно, з такими проблемами стикаються всі тренери збірних маленьких країн, основу яких складають футболісти-аматори “, – сказав Хольц.

І десь тишком сміється Серхіо Рамос, що відносно недавно закінчив середню школу. Ось так – вчіться, набирайтеся розуму! У футбол ще побігаєте :)

Гра Україна – Люксембурґ розпочнеться о 19:00 за київським часом.

 


Menu Title