Коноплянка. Потрачено.

28 Січ, 2015|18:19
131b0

Оптиміст: Женя вийде на пік форми і влітку перейде в АПЛ. Песиміст: Коноплянка піде в оренду в “Карпати”, якщо гратиме так, як в останні півроку. Реаліст: З***ла ця вся х**ня.

І ви знаєте, песиміст з реалістом у чомусь праві. Перший в тому, що Жека – чи то ноги беріг, чи то від травм оговтатись не міг, але виглядав на полі, ну відверто – так собі. Другий буде правий в тому, що СКІЛЬКИ ШАНСІВ СПЕРДОЛИТИСЬ з України Коно вже, вибачте, промахав?! То йому клуб не такий, то місто не те, то умови контракту, який пропонує “Рома”, не достойний. Так, краще в “Дніпрі” ще півроку за три лями баксів соплі пожувати… Я надто класний для “Роми”!

Все це order roboxin on line. наштовхує на думку: а чи не краще нам відмінити взагалі ліміт на легіонерів? Впадуть зарплати в українців, важче буде пробиватись в основний склад, та й не будуть такими гордовитими – покличе “Еспаньйол” – поїдуть, буде пропозиція від “Вольфсбурґа” – на крилах полетять, “Рома” запронує контракт – підпишуть на місці, не задумуючись. Тому що те, чим займається зараз Коноплянка, називається “зажерся” або “нові пригоди принцеси на горошині”.

Може, настав час критикувати Євгена Коноплянку, щоб корона на голові трохи похилилась?..

В темі:

  • http://vk.com/id22636074 Евгений Володько

    Нехай би Коноплянку в Шахтар забрали,а там він баню грітиме і думаю зрозумів би шо Рома це супер для нього було.

Menu Title