Коноплянка визнав, що він у рабстві Коломойського

24 Бер, 2015|17:29
247486-konopljanka-kolomojskij-i-logika-biznesa

Після непереходу Євгена у “Рому” цієї зими склалась у підсвідомості ілюзія того, що лідер “Дніпра” зумів домовитись із керівництвом: допрацьовує до кінця сезону контракт і далі валить собі у Англію, де вже, ймовірно, підписав навіть попередній контракт із одним із клубів. Ну, бо ж справді, Євген так ноги береже цього сезону, що іншу причину годі й знайти.

Втім, останнє інтерв’ю, яке Коно дав ворожому до структур власника “Дніпра” телеканалу “Футбол-1″, привідкрило нам двері до ситуації навколо хавбека дніпропетровського клубу:

“Насправді, будь  на те воля, якби я міг піти, мене б уже тут не було. У мене є завдання грати в топ-клубі. Але ніяк не можу домовитися з президентом”.

Тепер перед нами вимальовується дещо інша картина, на якій пташка коноплянка закрита в золотій клітці брутальним бородачем-жидобандерівцем, що гарно її підгодовує, farmacia italiana viagra. однак на волю не відпускає. Тож причина безнатхненної гри Євгена Коноплянки, очевидно, криється, зовсім в іншому, про що він сам відкрито фактично заявив.

Втім, Євгенові не варто розчаровуватись. Адже ще взимку він потрапив до списку топ-10 гравців, у яких цього літа завершується контракт, посівши друге місце після Самі Хедіри.

8ca4d9c5833461fcf4bc44229de02af9

Тому якщо він не підпише нового контракту з “Дніпром”, то дорога у Європу буде відкрита. Особливо, якщо Євгенові вдасться разом з “Дніпром” здивувати цього року Лігу Європи. Всі козири в руках у Жені. Так що вперед і з піснею.

Menu Title