Коноплянка запевнив, що поговорить з Коломойським один на один

17 Сер, 2015|01:06
коноплянка євген

Вінгер “Севільї” Євген Коноплянка в інтерв’ю програмі “Великий Футбол” розповів про свою адаптацію в іспанському клубі.

- Наскільки вже великий твій іспанський словниковий запас?

- Вистачає, щоб пояснити і зрозуміти.

- Хто твій найкращий друг у “Севільї”?

- Такого в “Севільї” немає. У нас дружний колектив, як в “Дніпрі”. Кожен тебе підтримує і спілкується. Тут тебе раз 20 на день можуть запитати: “Все добре?”. Люди дуже доброзичливі – це допомагає адаптуватися. Більше спілкуюся з Суаресом, який є моїм сусідом по кімнаті.

- Тремулінас грав в Україні. Може, знав кілька слів?

- Я вже знаю більше іспанських слів, ніж він росіян. Хоча він в Україні був довше, мову він знає погано. Він більше знає матюків, ніж звичайних. (Сміється).

- Що найбільше здивувало в “Севільї”?

- У перший день в “Севільї” мені дали перекладача – людину, яка працювала в Росії. Думав, що він здорово розмовляє, а виявилося, що він знає мову, як Тремулінас. Думав, зараз мені все буде пояснювати, а він нічого не розуміє.

Було ще, що я взяв їжі і вже сиджу, жую, а на мене всі дивляться. Трохи не подавився – виявляється, треба було всіх дочекатися, а потім тільки починати їсти. Такі у них правила.

- Присутність Черишова в команді допомагає адаптуватися?

- Намагаюся адаптуватися самостійно, щоб якось вловлювати viagra for men price in bangalore 77. мову. Звичайно, непросто, тому що іспанська дуже відрізняється від англійської. Я ж здорово розмовляю англійською (сміється). Хоча іспанська – цікава мову, не сверлить вухо.

- В ігровому плані “Севілья” схожа на “Дніпро”?

- Зараз ми готувалися до “Барселони”, кожен день відпрацьовували оборонний план з контратаками. Все,як в “Дніпрі”. Багато часу приділяли відеопереглядам. Трохи не вийшло. Прибери в “Барселоні” одного інопланетянина …

- Ви якось ще не інопланетянин?

- Сподіваюся, що буду прогресувати (сміється).

- Можна сказати, що ви вчасно пішли з “Дніпра”, тому що там зараз повна плутанина.

- Чому, я листуюся з хлопцями – начебто в колективі все нормально. Це найголовніше. А кардинально, звичайно, нічого не змінилося.

- Коломойський сказав, що якщо за вас не доплатить “Севілья”, то буде доплачувати ваша сім’я.

- Так, цікаве інтерв’ю вийшло, чув. Але я краще сам з людиною поговорю один на один, а не через ЗМІ.


Menu Title