“Король помер, хай живе король!”

7 Кві, 2015|00:45
Chelsea's Drogba celebrates after scoring a goal against Tottenham Hotspur during their English Premier League soccer match at Stamford Bridge in London

Роки беруть своє. Але деякі футболісти дивовижним чином cipro canadian customer. вхитряються обманути час. В якійсь мірі це стосується і Дідьє Дроґба, про якого піде зараз мова. “Челсі” поки не запропонував йому новий контракт, але готовий зберегти ветерана в якості члена тренерського штабу.

Як зазначає The Telegraph, останнім часом головний тренер “синіх” Жозе Моуріньо двічі ігнорував питання про майбутнє Дідьє.

Між тим, чинний контракт Дроґба закінчується в кінці сезону. Сам гравець поки не робив ніяких натяків на те, що наступний місяць буде останнім у його ігровій кар’єрі. В даний момент майбутнє ветерана виглядає невизначеним і примарним.

Крім того, активно поширюються чутки, що влітку “Челсі” постарається придбати ще одного нападника. Якщо це відбудеться, а Дідьє не захоче вішати бутси на цвях, можливо, він і вирішить дограти свою кар’єру за межами “Стемфорд Брідж”.

Коментар “БФ”: Хоча що завадить цьому мужикові вчергове повернутися до Моуріньо і продовжити карати ті команди АПЛ, які ще не встиг?

В темі:

Menu Title