Кривава підготовка до Чемпіонату світу

21 Тра, 2015|09:50
1049518121

Жахливою ціною Катар готується до світової першості. При будівництві об’єктів в 2014 році загинув 441 робітник з Індії та Непалу. Організація повідомляє, що причини смерті робочих невідомі. Як повідомляє AFP, у звіті Amnesty International йдеться, що Катар не в змозі реалізувати обіцяні реформи для поліпшення умов роботи трудових мігрантів. Організація закликає ФІФА втрутитися в цей процес.

Оргкомітет чемпіонату світу в Катарі раніше неодноразово піддавався критиці у зв’язку з умовами праці робітників, більшість з яких є мігрантами, через що уряду навіть довелося переглянути трудове законодавство.

На початку травня глава оргкомітету турніру Хасан аль-Тавада заявив, що при будівництві стадіонів до чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі не було зафіксовано жодного випадку generic overseas viagra. загибелі робітників через нещасні випадки або виробничі травми.

Коментар БФ: У Бразилії траплялися також схожі випадки, але, слава Богу, з меншими жертвами,  і тоді робітники вийшли на вулиці. #Катарвставай

В темі:
·

Menu Title