Купити Фалькао? А чому б і ні ?

25 Кві, 2015|20:00
13916631207289

Схоже, керівництво “Дияволів” вкрай потрібна допомога санітарів.

Незважаючи на інтерес деяких клубів, «Монако» буде чекати до останнього рішення про викуп форварда від керівництва «МЮ». Про це повідомив Віце-президент “Монако” Вадим Васільєв спростувавши інформацію про те, що керівництво “Манчестер Юнайтед” відмовилося від ідеї придбання Радамеля Фалькао, а також повідомив, що монегаски чекають рішення з “Олд Траффорд” і до цих пір не будуть вести жодних переговорів з іншими клубами.

Я бачився з людьми з Манчестера минулої неділі, вони ще не вирішили, чи будуть використовувати опцію викупу гравця. Це не найкращий сезон для Радамеля, але вони керівництво “МЮ” задумується над купівлею колумбійця і вже скористалися можливістю прийняти рішення в кінцівці чемпіонату. Ми не ведемо ніяких інших переговорів, незважаючи на інтерес з боку інших клубів. Будемо вирішувати тільки з “Манчестер Юнайтед”, а потім обговоримо з самим гравцем, чого він хоче.

Мені б хотілося мати більше ясності в цьому питанні.У Радамеля траплялися невдачі і в «Монако». Наприклад, у order zestril lisinopril. нього були проблеми з Клаудіо Раньєрі, вони ніяк не могли порозумітися. Потім він отримав серйозну травму і пропустив чемпіонат світу. В кінці серпня він приїхав до нас, щоб повідомити про бажання грати на більш високому рівні ». Також повідомляється, що керівництво «Монако» готове серйозно знизити ціну за викуп форварда, яка раніше становила 43,5 мільйона фунтів.

Коментар БФ: I too like to live dangerously


Menu Title