Ледь не зламав супротивнику ногу? Все нормально, грай далі

23 Лют, 2015|22:02
264038

Найгуманніша футбольна федерація в світі винесла вердикт, згідно з pharmacies that ship to the us. яким захисник “Бернлі” Ешлі Барнс, за жорстокіший фол проти Неманьї Матіча, не буде ніяким чином покараний. Такий “захід” пов’язаний з тим, що суддя матчу, Мартін Аткінсон, бачив момент фолу. В такому випадку федерація нічого не може вдіяти.

 А якби на місці Матіча був би якийсь “дрищ” і цей “фол” поставив би хрест на всій кар’єрі граця, то теж би нічого не було?

Іронія в тому, що самого серба можуть “забанити” на декілька матчів через поведінку, яка була після удару Барнса. Ешлі спровокував Матіча, котрий в пориві емоцій потягом збив англійця. За це арбітр в мить видалив з поля гравця “синіх”.

Після цього інциденту коуч “Челсі” Жозе Моурінью дав свої коментарі журналістам, та запевнив, що буде добиватись скасування дискваліфікації, але шансів небагато.

Ви коли-небудь бачили, щоб Челсі вигравав апеляцію?

Я не можу підібрати епітет до Барнса. Це ж кінець кар’єрі. Матічу  пощастило. Я не можу підібрати слова, щоб охарактеризувати гравця, який так вчинив. Футбол зав’язаний на емоціях, і у Матіча точно були причини проявити свої емоції. Що могло статися з гравцем, якого штовхнув Матіч? Нічого. А Матіч ризикував попрощатися з футболом. Якщо Матіч дадуть три матчі дискваліфікації, скажіть мені, скільки матчів заслуговує Барнс.


  • http://vk.com/id14311728 Тарас Жарський

    Хоть я і не люблю челсф але це внатурі пздц…коліно могло або “галік” піти в жопу…

Menu Title