Легендарність – це ненавидіти “Тоттенхем”

29 Бер, 2015|16:35
49956

Один з найкращих і найяскравіших футболістів нульових у Англії, та й, мабуть,  у цілому світі, Тіті Анрі, остаточно утвердився в статусі ікони лондонського “Арсеналу”.

Зрештою, після того, як йому встановили пам’ятник із бронзи у Лондоні у 2011-му році, в цьому ніхто не сумнівався. А коли він феєрично повернувся в “Арсенал” і фактично першим дотиком до м’яча зробив результат у кубковій грі проти “Лідса”, разом з “канонірами”, від емоцій здригнувся увесь брутальний мужицький світ.

Останньою ж краплею, яка доповнила величність фігури “ґуннера” Анрі стало його інтерв’ю, яке француз днями дав виданню L’Equipe:

“За вісім років перебування в клубі я пропахнув духом команди. Я став частиною футбольної культури” Арсеналу “… Я навіть навчився ненавидіти Тоттенхем”.

Після цих слів все, що він зробить далі у своєму житті, не матиме жодного значення для вболівальників “Арсеналу”. Звісно, якщо він не стане менеджером “Тоттенхем”, або щось на кшталт того. Втім, це вже kegunaan obat doxycycline. з розряду сюрреалістичних історій.

В темі:

Menu Title