Леоненко про патріотичний флешмоб, Зозулю та сварки

1 Сер, 2015|13:25
Viktor-Leonenko1

Відомий футбольний експерт у розмові із журналістом прокоментував не тільки патріотичний флешмоб, що розпочав нападник “Дніпра” Роман Зозуля, а й пригадав про ігрові якості цього футболіста та конфлікти із Анатолієм Тимощуком, пише Футбол 24. Нагадаємо, естафету у цій акції Леоненку передав його колега та у минулому гравець ряду нідерландських команд Євген Левченко.

“Левченко? Я досі дізнаюся, хто він. Мені здається, що його люди знають тільки завдяки участі в “Холостяку”. Я на повному серйозі кажу. Якби не інтернет, оці твіттери-фейсбуки, то я б не знав, хто це такий. За збірну він скільки зіграв матчів – один або два. А акція… Навіщо мені акції, якщо я за ветеранів бігаю – за єдність. Зараз хочу допомогти дітям із церебральним паралічем. От і все. Я більше по дітях виступаю.

З Зозулею я не сварився. Це ж він там на когось ображається, Тимощука захищає. Я, в принципі, ніколи його не ображав. Це він собі щось там може дозволити. Але я тобі кажу: якщо б у нього була зарлата 1000 доларів, він би собі нічого не дозволив. Він би нехай краще думав, як забивати голи. Чому “Дніпро” – команда-рай? Тому що Зозуля за півроку забив один гол, граючи в нападі. Та ще й з такими командами. У нас бомбардиром можна стати за два-три тури: просто набий “торбу” і все. От скільки зараз можна забити “Металургу” (Запоріжжя)? Скільки завгодно.

Я з ними не сварюся. Їх просто критикуєш, а у відповідь чуєш про себе, що не спеціаліст, та й вже не футболіст для них усіх. Візьми будь-яку зарубіжну команду – футболіст півроку не забиває. Що йому скажуть, як ти думаєш? Можеш не відповідати. Всім зрозуміло. “Кого ви купили?”. Тим паче, у Європі вболівальники дуже активні, з їхньою думкою давно рахуються. У нас тільки зараз до неї почали дослухатися.

buy ventolin hfa inhaler online.

Те, що про мене говорять – мені байдуже. Я вже історія. Хоча, якщо взяти техніку, то вона залишилася. Впала лише швидкість – через вік. Я, можливо, ще й здивую”.

Коментар БФ: Це мєрзость!


Menu Title