Ліга Європи: Якщо гратимемо з росіянами, то…

5 Бер, 2015|20:06
1377851847_1374821195_liga-evropy

Зважаючи на важку політичну ситуацію, яка виникла між Україною та Росією УЄФА дійсно внесла певні корективи. Наприклад, при нещодавньому жеребі Ліги Європи, коли українські команди спеціально вилучили із загальної корзини, аби не натрапити на східних агресорів. Така практика проходитиме впродовж усієї серії плей-оф. Що цікаво, то чиновники прогнозують і досить цікаву ситуацію – наприклад, півфінал, до якого можуть потрапити “Динамо” Київ,  “Дніпро”, “Зеніт” та московське “Динамо”. Постало логічне питання: “Що робити тоді?”. Ясна річ, “розводити” нас ніхто не буде, тому опрацьовується альтернатива проведення матчів на нейтральному полі. Ось і відповідний коментар:

«Якщо є бажання, то домовитися можна завжди. Але це дуже складне питання. Навіть у тому випадку, якщо сторони гарантують один одному безпеку, не впевнений, що вони погодяться з цим, –  розповідає представник УЄФА Сергій Борисов. – Найпростіше рішення – запропонувати нейтральне поле для обох матчів. Але при такому розкладі в хід підуть інші фактори. Сторони можуть опротестувати і це рішення, заявивши, наприклад, що вболівальникам конкретного клубу буде дорожче добиратися до заявленого місця. Якщо компроміс не буде знайдений, то місце проведення матчів призначить УЄФА».

“Ситуація дуже складна. Якщо провести матчі в звичайному форматі – вдома і на виїзді – не вийде, то оптимальним варіантом може стати проведення зустрічі в Мінську. Вважаю, що Білорусь зможе забезпечити безпеку обом клубам, а також не допустити зіткнень уболівальників”.

Так от: лаштуємося на Білорусь, canadian pharmacy suhagra 50mg. деруни та ОМОН, який залюбки прийме українських уболівальників. Втім такий варіант надзвичайно примарний, зважаючи на наближчі матчі за участю вищезгаданих команд. “Зеніт” мусить ще пройти “Торіно”, чи “Динамо” “Наполі”. А ми ж тримаємо кулачки за наших хлопців.


Menu Title