“Ліверпуль” “відгородився” від світу

28 Вер, 2015|01:06
ліверпуль

Мерсисайдці знайшли причину непереконливого старту сезону.

“Ліверпуль” закінчує зведення 4.5-метрового паркану навколо своєї бази, повідомляє Брутальний Футбол з посиланням на Liverpool Echo

У найближчі тижні “Ліверпуль” завершить установку спеціального паркану навколо своєї бази, щоб ніхто із сторонніх не зміг спостерігати за тренувальним процесом команди Брендана Роджерса.

Непрохані гості давно стали постійним атрибутом бази “червоних” у Мелвуді. Різні роззяви, фанати і, за чутками, шпигуни інших клубів, забираючись на сміттєві баки, сходи і машини, частенько спостерігали через паркан за тренуваннями футболістів.

Одного разу таким чином стався “витік” стартового складу “Ліверпуля” за 24 години до матчу. Все це дуже дратувало головного buy dog medication from india. тренера команди.

Ще в січні мерсисайдський клуб звернувся до міської влади за дозволом звести паркан висотою 4.5 метра по периметру своїх тренувальних полів. У квітні ця ініціатива була схвалена, і незабаром “червоні” приступили до її реалізації.

Читайте також: Калініч вже трощить гранди в Італії

У найближчі два тижні монтаж огорожі планується завершити, і Роджерс, нарешті, знайде необхідну конфіденційність для своїх занять. При цьому місцеві жителі отримали гарантії, що огорожа буде мобільною і використовуватиметься тільки на певних тренуваннях.


Menu Title