Львів’яни “забили” на Латвію

31 Бер, 2015|17:10
384553660

… А  от Артем Франков хоче зіграти у гру з “Львів-Ареною”.

Дивина із дивин, втім компетентні люди запевнили, що аншлагу на overnight pharmacy 4 u kamagra. товариському матчі збірної України проти команди Латвії не очікується.

Тим часом активні дискусії уже ведуться навколо останнього і вирішального для збірної України матчу у цьому відбірковому циклі, який головна команда країна зіграє вдома – проти іспанців. А вірніше навколо міста, яке прийме цю зустріч. Головний редактор журналу “Футбол” і за сумісництвом член Виконкому ФФУ Артем Франков хоче перевірити так звану фартовість Львова і дати можливість провести національній команді гру у столиці Галичини.

“Для початку я вислухаю головного тренера збірної, і впевнений, точно так само будуть мислити всі. Я за Львів обома руками, там неймовірна підтримка, більш того, дуже хотів би перевірити його на горезвісну фартовість з командою рівня Іспанії. Але – 34000 глядачів у порівнянні з 69-ю це беззаперечний аргумент. Більш того, за вболівання під час матчу “Динамо” – “Евертон”, по-моєму, особливих питань не було (за якістю підтримки). Так що буду дивитися, зараз однозначної відповіді не дам”.

В темі:

Menu Title