Луческу бере приклад з Реброва

2 Бер, 2015|15:19
151433__max_news

Історичний випадок трапився у матчі 15-го туру Української Прем’єр-ліги, коли Мірча Луческу на поле випустив 19-річного вихованця академії “Шахтаря” Віктора Коваленка. Український півзахисник, один з лідерів юнацької збірної України та “Шахтаря” (U-19), який пробився до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, став першим за 5 років вихованцем донеччан після Віталія Віценця, який дебютував за основну команду. Останнім випускником kegunaan obat cravox 500 lapi. академії, що закріпився в “Шахтарі”, є Ярослав Ракицький.

Цікаво, що Віктор Коваленко займає позицію центрального півзахисника. Фахівці відзначають, зо характеристиками він дуже схожий на Алекса Тейшейру, однак у плані відбору є куди працьовитішим від бразильця. Сам Алекс у коментарі після матчу заявив, що Коваленко – чудовий гравець, який принесе “Шахтарю” багато трофеїв.

Нарешті Мірча Луческу звернув увагу на українських хлопців. І сталось це, за дивним збігом обставин тоді, коли академія “Шахтаря” увійшла в п’ятірку найкращих футбольних академії у Європі, коли юнацька команда “гірників” пробилась до восьми найсильніших команд Ліги чемпіонів, а футболісти з-за кордону через війну в Україні вже не так активно їдуть. Тож провідні клуби звернули увагу на внутрішні ресурси. І впершу чергу революція почалась з “Дніпра” і “Динамо”, де Маркевич і, особливо, Ребров почали довіряти українській молоді, як в УПЛ, так і в Європі, і хлопці почали виправдовувати сподівання. Приємно, що і Луческу прийняв цей #YoungUkrainianPlayersBucketChallenge

В темі:

Menu Title