Луческу: “Не думаю, що десь у світі існує така публіка”

29 Лип, 2015|00:23
383b1-Mircha-Luchesku

“Шахтар” зіграв із “Фенербахче” у Туреччині 0:0.

Офіційний сайт гірників наводить слова Мірчі Луческу на післяматчевій прес-конференції.

- Це всього лише перша частина двохраундового протистояння з “Фенербахче”. На полі були дві команди, кожна з яких сьогодні хотіла виграти. Ми володіли перевагою в першому таймі. Після перерви “Фенербахче” більше атакував і створив кілька моментів. Але якщо брати гольові можливості, то ми мали перевагу, з огляду на те що в першому таймі було чотири епізоди, коли м’яч повинен був залетіти у ворота. Відзначу дві сильні команди. Мене не дивують хороші результати “Фенербахче” в матчах, які вони провели при підготовці до сезону. У цій команді знаходяться гравці з високим рівнем індивідуальної майстерності. Сьогоднішній результат залишає однакові шанси для того, щоб вийти з цього протистояння переможцем. 0:0 – дуже слизький рахунок для обох команд. Треба з великою увагою поставитися до другого поєдинку, який відбудеться у Львові.

Упевнений, “Фенербахче” через тиждень буде готовий ще краще, ніж сьогодні. А ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб пройти далі. Звичайно, хотілося б сказати кілька слів про ту публіку, яка сьогодні була на стадіоні. Вона неймовірна! Щоразу, приїжджаючи до Стамбула на будь-який з стадіонів, я відчуваю цю атмосферу. Завжди дуже радий бути присутнім тут при таких уболівальниках. Тим більше на цьому стадіоні, де ми виграли останній Кубок УЄФА! Не думаю, що десь у світі існує така публіка, як сьогодні на матчі з “Фенербахче”. Вразило те, як після doxycycline malaria buy online. гри вболівальники аплодували обом командам.

- Чому не потрапив до складу Азеведо?
– Тому що був Шевчук на поле сьогодні! Ісмаїлі теж не було.

- Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, яка склалася з Фредом. Який його психологічний стан і які перспективи?
– Дуже складно про це говорити. Перед грою УЄФА порекомендував, щоб він сьогодні не брав участі в матчі. Але не було жодного офіційного документа, а ця рекомендація була неофіційною. Результати другого тесту ще не оголошені. Поговорив з командою, з гравцем особисто. Коли буде винесено офіційне рішення, тоді, природно, ми його виконаємо. Важко сказати, що сталося. Напевно, за це повинен відповідати доктор національної збірної Бразилії. Не думаю, що футболістові, який пробігає за гру по 13 кілометрів, потрібні якісь таблетки. Ми чекаємо на результат другої проби, і потім вже можна буде щось коментувати. Мені було б дуже шкода, якби 20-річний хлопець був покараний або дискваліфікований на певний строк.

- Чи зміг сьогодні “Шахтар” представити себе, як він хотів, так, як від нього очікували?
– У нас був хороший матч. Провели гідний поєдинок проти дуже сильної команди. Повторюся, 0:0 – це дуже слизький рахунок. Будь-яка контратака або якийсь шалений гол суперника – і хід протистояння поміняється. Потрібно бути дуже уважними в повторному поєдинку.

- Оцініть гру “Фенербахче”.
– Я не буду оцінювати суперника. Даю оцінку тільки своїй команді, але ще раз повторю, що нам дістався дуже сильний суперник.


Menu Title