Луческу пообіцяв другу-сепаратисту приїхати у Донецьк

29 Тра, 2017|20:01
Marmazov-Luchesku-1200x800

Принаймні, про це з гордістю пише Руслан Мармазов.

Колишній прес-аташе донецького “Шахтаря” Руслан Мармазов, котрий нині активно співпрацює з лідерами т. з ДНР, на своєму сайті поділився враженнями від недавньої розмови з Мірчею Луческу та заявив, що той скоро приїде в Донецьк.

“Нещодавно спілкувався з Луческу по телефону. Він жартівливо дорікнув мені, що я не був на московських іграх “Зеніту” зі “Спартаком” і “Локомотивом”: “Чому ні, Руслан? Ти що, мені не друг?”. Я, зрозуміло, відповів, що друг, та ще й який! Просто з Донецька на футбол в Росію не наїздишся.

“Так, я знаю, ти в Донецьку, – сказав Мірча. – Як там?”. А як? Стріляють щодня, люди гинуть. Містер засмутився, зрозуміло. Сказав, що неодмінно приїде в Донецьк при першій же можливості.

Потім говорили про футбол, про пресу. Уявіть собі, Луческу вважає, що такого тиску на нього не було ніколи. І це після України, коли всі суркісовські та коломойські телеканали, сайти та газети молотили безупинно”, – написав Мармазов.

Читайте також: Ахметов розповів про приорітети трансферної політики “Шахтаря”

Нагадаємо, що “Зеніт” nolvadex without prescription australia. під керівництвом Мірчі Луческу провалив сезон, не потрапивши до Ліги Чемпіонів, та був звільнений з поста головного тренера команди.

 


Menu Title