Луческу про контракт, росіян та репутацію

8 Кві, 2015|17:34
111_dynamo.kiev.ua_111_3958

Наставник донецького “Шахтаря” окреслив плани стосовно власного майбутнього та непокоїться, аби Росія не propecia mail order canada . напала на Румунію.

“Як можна думати про контракт в той час, коли Росія ввела війська в Україну? Хто знає, що буде далі? І що мені робити? Куди йти? Повертатися додому? Росіяни можуть полізти і на Румунію”, – цитує Луческу румунське видання Gazeta Sporturilor.

“На початку минулого року ми ще грали в Донецьку, на своєму стадіоні. Хто міг подумати, що відбудуться такі радикальні зміни? Ось тому і я не будую довгострокові плани. Тільки Бог знає, що буде. Що стосується контракту, у нас джентльменська угода, тому в будь-який момент я можу продовжити роботу або покинути клуб. Але я не шукаю місце, де буде краще особисто для мене”.

“Не хочеться кидати “Шахтар” у такій делікатній ситуації, ще й заради свого інтересу. Я не буду думати про свої інтереси. Тим більше в моєму віці, адже я вже не молодий. Я хочу врятувати “Шахтар” і борюся за хорошу міжнародну репутацію клубу. Не хочу, щоб “Шахтар” зник через війну “.


Menu Title