Луческу – про відсутність поваги з боку суддів

16 Вер, 2015|10:31
FC Shakhtar's coach Mircea Lucescu speak

“Шахтар” поступився “Реалу” 0:4.

І все б нічого, але у всіх перед очима помилки суддівської бригади у цьому матчі.

Вашій увазі слова Мірчі Луческу, зокрема, щодо суддівство, на післяматчевій прес-конференції.

- Складно коментувати гру, можна говорити doxine for prostate infection. тільки про перші 30 хвилин, поки явно не помилився П’ятов. У нас був хороший контроль м’яча, вдавалося створювати моменти, до помилки Андрія. Потім видалення Степаненко…

Я вже говорив до матчу, що бажаю, щоб нас поважали. Але в матчах з топовими командами суддя весь час проти нас. Можна пригадати матчі з “Баварією”, “Ювентусом” та іншими. Є подвійні стандарти. Для нас – це відразу жовта картка. Для топових команд спочатку йде усне попередження.

Неможливо промовчати і про пенальті, коли м’яч влучив у спину Срні. Не можна на такому рівні, щоб суддя був залежним від тиску трибун. За великим рахунком, цей пенальті призначили трибуни. Шкода, що мені доводиться саме так коментувати матч.
Часом нам вдавалося позбавити суперника м’яча і проводили хороші контратаки. Шкода, що ми спостерігаємо відсутність респекту з боку суддів по відношенню до нас і глядачів.

“Реал” – великий клуб і не потребує такої допомоги з боку арбітрів. В цілому, на такому рівні складно грати проти “Реала” вдесятьох. Після таких подій відповідати на питання немає сенсу, – наводить слова Луческу “sport.ua”.

Коментар БФ: Перший пенальті, звичайно, просто вигаданий…

Menu Title