Луческу: “Результат дуже забавний”

1 Жов, 2015|00:35
луческу

Луческу – про матч з “ПСЖ”.

Головний тренер “Шахтаря” дав прес-конференцію після матчу з “ПСЖ”. Слова наставника донеччан передають кореспонденти Брутального футболу з “Арени Львів”.

Дивіться також: День Манчестера. Огляди всіх матчів дня в Лізі Чемпіонів

Результат дуже забавний. Гадаю, ми не заслуговували цього. Для мене було важливо, щоб ми залишили приємне враження після сьогоднішнього матчу.

Ми грали з двома дуже серйозними суперниками: “Реал” і “ПСЖ” – це команди, які створені для того, щоб виступати в Лізі чемпіонів! У них зібрані футболісти з великим досвідом у віці 25-30 років, які демонструють хорошу гру. У нашій же команді середня лінія – зовсім молоді хлопці від 18 до 23 років.

На самому початку нас збив з пантелику гол Орьє, порушився ігровий ритм. Потім не реалізували моменти Гладкий і Кучер. У перерві я сказав футболістам, щоб вони більше ризикували, домінували, йшли when to use viagra. в атаку. На жаль, не вдалося забити, хоча у нас були можливості, малюнок гри змінився. Наші молоді футболісти намагалися, але поспішали.

Не все вдавалося в цьому матчі. “ПСЖ” здобув перемогу абсолютно заслужено. Вони чудово використали свої моменти: три удари – три голи. Будемо грати за третє місце. Навіть показуючи дуже хороший футбол, ми не зможемо змагатися на рівних з “Реалом” і “ПСЖ”.

Menu Title