Луческу: “В Україні громадянська війна, нас називають сепаратистами”

7 Чер, 2015|11:11
355197687

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про складнощі перебування в Україні і ще раз підтвердив, що залишиться у донецькому клубі. Усе б нічого, але румун видав кілька, м’яко кажучи, неоднозначних висловлювань.

 

 

“Ви знаєте, в Україні громадянська війна. Ми вже тривалий час не перебуваємо вдома і майже рік живемо в готелях. Базуємось в лісі біля Києва. Але нам дуже не вистачає нашого найкрасивішого і сучасного стадіону “Донбас Арена”. Ми постійно подорожуємо – всі 52 рази в сезоні ми літали на матчі на літаку.

У “Шахтарі” багато хто в Україні бачать ворога. Нас називають сепаратистами або терористами. Ми стикаємося з відношенням, якого не заслужили. Але в таких умовах ми граємо в футбол, намагаємося бути успішними. “Шахтар”, “Зоря”, донецький “Металург”, “Чорноморець”, “Олімпік”, “Іллічівець”. «Динамо» виграло чемпіонат, але 80 відсотків матчів провело в Києві (не правда, 70% – прим. БФ).

В кінці минулого сезону я продовжив контракт. Я погодився, щоб показати, що мене не хвилюють умови, в яких доведеться працювати. Я сказав президенту, що буду працювати ще рік. Не поїду, як це зробив Хуанде Рамос через всі ці події. average dose of lithium for bipolar. Тут справа не в професіоналізмі, а в характері. Втекти було дуже просто.

Сміюся з тих, хто пише, що я не поїхав через землю в Донецьку. Яка земля? Про це пишуть у Румунії і Туреччини, але в Україні не продають землю іноземцям. Це відверта брехня.

Так, ми розмовляли з Фікретом Орманом (президентом “Бешикташа” – прим. БФ). Мені він подобається, я поважаю його. Але інформацію передали так, як ніби ми вже про все домовилися.

Я не знаю, як буде продовжуватися моя кар’єра. Багато що залежить від здоров’я, але я ще голодний до перемог. Я залишуся доти, поки в мене буде пристрасть до гри. Подивимося, я люблю Туреччину. Ця країна завжди в моєму серці”, – розповів Луческу порталу Fanatik.


  • http://bfootball.com.ua/news/seleznjov-mrije-povernuty-sja-v-donecjk/ Селезньов мріє повернутися в Донецьк | Брутальний футбол

    […] чому мріє повернутися у Донецьк. На відміну від часом опальних, неоднозначних і необдуманих коментарів і вчинків […]

Menu Title