Луческу знає, як налаштувати “Шахтар” на перемогу над “Рапідом”

8 Сер, 2015|17:05
1_3806

Головний тренер донецького “Шахтаря” вирішив поділитися враженнями від жеребу. Нагадаємо, “гірники” зійдуться у боротьбі за путівку до групового раунду buy finasteride usa. Ліги чемпіонів із “Рапідом”.

“Перше враження – що ця команда слабша за всіх тих, які могли нам попастися. Всі, хто нас оточує – вболівальники і багато інших, – чомусь хотіли, щоб нам дісталися “Брюгге” або “Рапід” (Відень).

Очевидно, що “Рапід” не має такого гучного футбольного імені в Європі. Але щороку з’являються нові команди, які виходять на авансцену і демонструють досить гарний футбол. Це якраз і є той випадок з “Рапідом”, який зміг вибити з розіграшу “Аякс” і обіграти “Зальцбург” в чемпіонаті Австрії.

Можливо, в цій команді немає гучних імен, але вона дуже організована і дисциплінована. Тому обидва наші матчі будуть дуже складними. Напевно, багато хто пам’ятає 5:1 з Австрією. Тоді не дуже уважно поставилися до гри.

У двоматчевому протистоянні на полі може статися все що завгодно: якась помилка футболіста, неуважність в тому чи іншому епізоді. На цій стадії майже всі команди приблизно одного рівня.

Ми повинні з великою увагою поставитися до суперника – так само, якби ми грали з “Барселоною або Реалом”. Тільки в такому разі ми можемо претендувати на те, щоб вибити “Рапід” з розіграшу. Якщо у нас вийде продемонструвати такий футбол, як в матчах з “Фенербахче”, думаю, ми пройдемо далі.

У жодному разі не можна розслаблятися. Наше завдання – бути в груповому етапі Ліги чемпіонів. Ми всі без винятку дуже сильно хочемо там грати. Повторюся, там наше місце! І в цьому році ми повинні довести це безпосередньо в матчах з нашими конкурентами”, – сказав Луческу офіційному сайту “Шахтаря”.

Коментар БФ: Правильно! Треба налаштовуватися гідно! Бо колись нам попалася команда, як “Тімішоара”…


Menu Title