Лукаш Теодорчик “Зроблю все, що у моїх силах аби в «Динамо» прийшов мій час”

28 Лют, 2015|22:21
111_dynamo.kiev.ua_111_5449

Польський форвард «Динамо» Лукаш over the counter male erection. Теодорчик розповів про свої шанси закріпитися в основі команди та прокоментував жеребкування Ліги Європи.

«Думаю, що своєю грою я спровокував Сергія Реброва на легкий головний біль. Зроблю все, що у моїх силах аби в «Динамо» прийшов мій час. Не маю іншого вибору ніж важка праця», – каже в інтерв’ю тижневику «Пілка ножна» форвард киян Лукаш Теодорчик.

«Коли увесь час сидиш на лаві запасних і дивишся, як грають твої партнери, хоч не хоч наростає роздратування. Однак знаю, що заламувати руки не варто, бо не допоможе. Тому я направляю енергію на тренування. Я завжди працюю на тренуваннях на 100% і роблю все можливе, щоб тренер звернув на мене увагу і ставив до основного складу із чистим сумлінням», – каже колишній снайпер «Леха» із Познані.

“Щойно завершилося тренування, як почалося жеребкування. Особливих емоцій «Евертон» ні в кого не викликав, бо слабких суперників там не лишилося. З клубом із Ліверпуля буде велике протистояння.

Суперники із англійської ліги – це великий виклик. Основним аспектом в боротьбі із англійським клубом буде фізична форма, проте ми сподіваємося на важку перемогу», – зазначив Теодорчик.


Menu Title