Мадрид, випивка, блекджек

22 Січ, 2015|12:31
object_64.1357815759.51112

Як cipro antibiotic without prescription. повідомляє прес-служба міланського “Інтера”, Пабло Освальдо вже більше двох діб не з’являється у розташуванні клубу. На дзвінки та іншого роду повідомлення Пабі не відповідає. Поки керівництво готується покарати форварда санкціями усілякого роду,  італійська преса та любителі футболу відверто глузують із горе-форварда. Про це і поговоримо.

Як свідчать усі обрізані нитки зв’язку з Освальдо, він ретельно підготувався до своєї “самоволки”. Здавалося б, вимкни усі контакти і тебе не знайде ні розлючене керівництво, ні надоїдливі журналісти. Але не тут то було! Окрім своїх особистих дій, Пабло не прорахував і тих, хто його оточуватиме під час “відпустки”. Справа в тому, що близький товариш гравця “неррадзурі” розмістив у своєму Twitterі фото великої компанії за святковим столом, серед якої і був знайдений Освальдо. І не в Італії, а в Мадриді! – про це свідчила активна переписка на сторінці приятеля. Ось так.

Нагадуємо, після сварки із Мауро Ікарді, яка спалахнула  внаслідок матчу проти “Ювентуса”, аргентинець деякий час тренувався сам. Клуб не приховує наміру позбутися Освальдо, тепер же у керівництва сумнівів не залишилось.

 


  • http://facebook.com/profile.php?id=100008236634706 Ва Л.

    він ж Сотону належить, яке продати?

Menu Title