Мадридський “Атлетіко” починає переговори з Дієґо Сімеоне про продовження контракту

21 Лют, 2015|11:34
simeone

Керівництво мадридського “Атлетіко” готує пропозицію головному тренеру команди Дієґо Сімеоне продовжити контракт з клубом до 2022 року. Про це сьогодні заявило видання eurofootball, посилаючись на власні джерела в клубі.

Клуб іспанської Прімери, який потріпав немало нервів таким грандам, як “Барсеона” та “Реал”, планує залишити у себе фахівця на тривалий термін, пішовши на ряд кроків, які раніше не були включені в контрактну угоду. Так, Сімеоне зможе одноосібно визначати трансферну політику клубу – при покупці футболістів саме його слово буде вирішальним. При цьому зарплата аргентинця зросте майже в два рази. Цим самим керівництво “Атлетіко” бажає залишити поза конкуренцією ряд інших європейських клубів, які також бажають отримати в свій штат такого головного тренера, як Сімеоне.

Підписати чи не підписати?

Підписати чи не підписати?

Для обговорення деталей нового контракту на початку clavamox for cats no prescription. березня в Мадрид прибуде сестра Сімеоне – Наталія, яка представляє його інтереси в юридичних справах. В “Атлетіко” розраховують, що з Сімеоне команда ще не раз стане чемпіоном Іспанії, обійшовши “Реал” і “Барселону”, хоча на даний момент, за словами самого тренера, головна мета – місце в Лізі чемпіонів, а головні конкуренти – “Валенсія” та “Севілья”.

В темі:

Menu Title