Мадридський “Реал” відкриє в Україні спортивну школу

16 Гру, 2016|09:55
138180

Ого!

Президент фундації зірок світового футболу “Діти” Ярослав Несторович повідомив про досягнення домовленості з Асоціацією футболістів Іспанії, результатом якої стане відкриття в Тернополі школи мадридського “Реалу”, тернопільська газета “Номер один”. 

“У нас була зустріч із секретарем Асоціації футболу Іспанії Хесусом Барбаділлою та керівником благодійного фонду “Реал” (Мадрид) Оленою Фернандез. Переговори пройшли на стадіоні “Сантьяґо Бенабеу”.

Планується обмін дітьми. Як мінімум раз у році іспанські діти будуть приїжджати в Україну, а наші – їздити в Іспанію. Організація навчально-тренувального процесу буде відбуватися за європейськими стандартами.

Така школа стане першою на пострадянському просторі. Вона буде мати не тільки футбольну спрямованість, але і соціально-спортивну.

Читайте також:  aggrenox. 11-річний українець освоюється у мадридському “Реалі”

З представниками “Реалу” досягнута домовленість про залучення до проекту 100 дітей, третя частина з яких – дівчата.

Школа буде базуватися в одному з тернопільських Вузів, а її відкриття, яке обіцяють відвідати зірки мадридського клубу минулих років, заплановано на січень-лютий 2017 року. Фірмову екіпіровку та м’ячі для школи також надасть “Реал”, – сказав Несторович.


Menu Title