Майкл Каррік завершить кар’єру в матчі проти “Вотфорда”

9 Тра, 2018|21:37
dc4fd32dc8

Ще одна легенда повісить бутси на гвіздок.

Головний тренер “Манчестер Юнайтед” перед матчем проти “Вотфорда” в останньому турі повідомив, що ця гра стане останньою для капітана манкуніанців Майкла Карріка. Жозе Моурінью розповів про завершення кар’єри капітана “манкуніанців” Майкла Карріка.

“Наш капітан вийде в старті на матч із “Вотфордом” перед нашими фанами. Найважливіша характеристка – бути людиною з великої букви. Каррік є достойною людиною, а у футболі таких небагато, та й у суспільстві теж. Коли знаходиш їх, то варто їх цінувати та оберігати. Це важливо не для мене, а для клубу. Впродовж багатьох років клуб мав прекрасну людину, яка грала benadryl chewable dosage. у футбол, а тепер його тіло вирішило, що пора завершувати” – цитує Моурінью офіційний сайт клубу.

Однак, Каррік не покине клуб по завершенні сезону. Моурінью заявив, що якості Майкла Карріка можуть зробити з нього гарного тренера. Містком від футболіста до тренерського містка для Майкла стане робота асистентом коуча.

“Мій підхід до роботи з помічниками, вважаю, дає хороші можливості для розвитку. Мені здається, що Майкл здатен грати дуже помітну позитивну роль у нашій ком.

Читайте також: Netflix зняв фільм про Каріма Бензема

Майкл Каррік прийшов у “Манчестер Юнайтед” в 2006 році. Відтоді він провів за “червоних дияволів” понад 450 матчів.


Menu Title