Маркевич залишиться, якщо Коломойський стане амбіційнішим

3 Чер, 2015|00:06
v-velikobritanii-zainteresovalis-vojnoj-ukrainskih-oligarhov_rect_1bb928af50730be10589d5702e36ae48

За інформацією двох джерел Tribuna.com, близьких до тренерського штабу «Дніпра», мова про відхід Мирона Маркевича з клубу поки не йде. Тут ключове слово “поки”, якщо що.

Головний тренер не ставив ультиматуму Ігорю Коломойському, а лише висунув умови, необхідні для боротьби за золото чемпіонату України.  Маркевич вважає, що необхідно якомога швидше вирішити питання з майбутнім Євгена Коноплянки, придбати лівого захисника і центрального хавбека, закрити всі заборгованості перед гравцями по преміальних і поліпшити побутові умови команди, з якими у «Дніпрі» існують проблеми.

Власне, що такого нереального просить Мирон Богданович? “БФ” вважає, що він заслужив не словом, а ділом кращого до себе ставлення, довівши усьому світу, що він професіонал континентального масштабу.

Окрім того, Маркевич не хоче залишати «Дніпро», де він nizagara italiano. заробляє більше за всіх українських тренерів – 2 мільйони доларів на рік. Подібна сума також мотивує до того, щоб не робити необдуманих рішень.


  • http://bfootball.com.ua/news/markevy-ch-pretendent-1-na-zbirnu-pislja-fomenko/ Маркевич – претендент №1 на збірну після Фоменко | Брутальний футбол

    […] чутки, що у Мирона Маркевича зріє конфлікт з власником клубу, пов’язаний з недокомплектація, а також невиплатою […]

Menu Title