Мармазов: “Між поняттями «ультрас» і «каратель» в Україні можна ставити знак рівності”

21 Тра, 2015|21:20
ruslan_marmazov6

Колишній прес-аташе донецького “Шахтаря” Руслан Мармазов, який відчуває себе частиного “русского мира”, знову заторкнув питання політики, футболу та України. Видання “Новый Крым” цитує маразмова Мармазова:

 

 

Ви звернули увагу, що в Україні саме футбольні майданчики перетворилися на місце для шабашів з кепським, якраз політичним запашком? Чогось я не зустрічав повідомлень, що глядачі постановки в Київській (або Львівській) опері протягом вистави 10 разів заспівали гімн України і 15 разів поскакали, усіма своїми стрибками натякаючи, що вони не ordering flagyl by mail. москалі, а потім впали в транс, скандуючи кричалки з матами на адресу голови сусідньої держави.

Зате на кожному футбольному матчі ви це без сумніву побачите. Можливо, ви бачили в новинах, що шанувальники драматургії театру імені Івана Франка збилися в зграю, в сенсі, в добровольчий батальйон і вирушили карати Донбас? Мені якось не траплялися такі вісті.

Зате між поняттями «ультрас» і «каратель» в Україні скоро можна буде ставити знак рівності.

Також він згадав про “Дніпро”:

Відомий російський коментатор Георгій Черданцев висловився у тому сенсі, що зовсім кепські справи з Лігою Європи, пора згортати турнір. У сенсі, якщо така команда, як «Дніпро» опиняється у фіналі, то кому потрібні подібні змагання.

Мені успіх «Дніпра» здається видатним, для середньої, далеко не європейського рівня, команди. Красені, питань немає. Але, якщо дивитися на питання глобально, я згоден з Черданцева, – сказав Мармазов.


  • http://vk.com/id67500041 Руслан Свистунович

    В минулому класний журналюга був, добре писав. А зараз? Бля, ну шо то таке?

Menu Title