“Металіст” – майданчик для фінансування “сєпаров”

8 Кві, 2015|10:11
Kharkov

Всі знають, що Курченко не еталон президента футбольного клубу. Тим паче такого, як харківський “Металіст”. Це топова українська команда, яка зараз переживає не найкращі часи. Але всі ми віримо і сподіваємось, що він оговтається і знову буде давати бій провідним українським командам. Сьогоднішня заява губернатора Харківської області трохи пояснила ситуацію, яка склалась.

Ігор Райнін (той самий губернатор Харківської області) buy neurontin. заявив сьогодні про те, що нинішній власник “Металіста” Сергій Курченко намагався використовувати клуб як майданчик для підтримки сепаратизму в Харкові.

Всі знають, що в “Металіста” зараз великі проблеми з фінансуванням, оскільки власник клубу Сергій Курченко в ньому не бере участь. Він один раз спробував використати футбольний клуб як майданчик, щоб завезти гроші з Росії. І в нас була інформація, коли “Металіст” отримав певне фінансування місяців 8 тому, що ці гроші пішли якраз на підігрівання сепаратистських рухів.

Зараз головне – знайти людину, що готова взяти клуб і його утримувати. Ми також займаємося цим непростим питанням”, — цитує Райніна “Інформаційний опір.

Нагадаємо вам, що зараз харківський клуб переживає фінансову кризу — футболісти з осені не отримують зарплату. Як наслідок, низка гравців оголосили страйк. Однак клуб на поступки не пішов. Зараз в “основі” команди грають футболісти, що підписали контракти з “Металістом” у січні — їм зарплату нібито виплачують.


Menu Title