“Металіст” повертає минулу “славу”?

11 Тра, 2015|17:36
Tas-di-Losanna

Головні тренери “Металіста” і “Волині” Ігор Рахаєв і Віталій Кварцяний після сьогоднішньої гри між командами заявили, що матч міг мати договірний характер. Про це пише.
Матч, що пройшов сьогодні вдень у Харкові, завершився внічию 3: 3. При цьому п’ять голів команди забили в останні 20 хвилин зустрічі.

На перші запитання журналістів Кварцяний взагалі ледве знайшов слова, витримавши півхвилинну паузу.

Я з першої хвилини подумав, що сьогодні буде товариська гра. І найголовніше, що тренер про це нічого не знає, – сказав він, – Сьогодні гравці грали у свій окремий футбол. Не можу зрозуміти, чому вони пішки грали. Уся команда грала незрозуміло для мене.

Тренер “Металіста” Рахаєв в післяматчевому флеш-інтерв’ю висловив думку, що “футболісти ставлять на тоталізаторі”.

У мене таке враження, що футболісти ставили на тоталізаторі. Забиваємо, і тут же пропускаємо… То граємо, то не граєм. На тренуваннях відпрацьовуємо одне, а у грі виходить інше. Це незрозуміло, – зауважив він.

Отакі-от справи. Хотілося б нагадати, що “Металіст” у серпні 2013 був визнаний винним doxycycline for dogs cost. в організації договірного матчу проти “Карпат” в 2008 році. Тоді харківський клуб позбавили бронзових медалей сезону 2007/2008, оштрафували, а також дискваліфікували з розіграшу Ліги Чемпіонів сезону 2013/2014. І тут знову подібні заяви, скандал, який тільки починає набирати обертів. “ФФУ” і Павелко – ви побачимо вас в дії?

Ось голи. Можете самі переглянути і висловити думку, стосовно побаченого.


Menu Title