Міністр ЗСУ звинуватив Росію у провокаціях щодо Зозулі

10 Лют, 2017|10:31
Pavlo Klimkin

Політика поза футболом?

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство намагатиметься не допускати провокацій, подібних до ситуації з українським футболістом Романом Зозулею.

Про це глава МЗС сказав на прес-конференції в Києві, пише УНІАН. Він зазначив, що ситуація з нападником “Бетіса” в МЗС для багатьох є особистою емоційною справою.

“Ми намагаємось з самого початку йому допомагати. І ми прекрасно знаємо, що те, що було там зорганізовано, це дуже свідома провокація, коли декількох ультрас лівого спрямування використали, абсолютно цинічно використали”, – заявив Клімкін.

На його переконання, загалом футбольна tadalafil dose choices. громадськість Іспанії має абсолютно іншу думку. За словами міністра, посольство та МЗС підтримують контакт з іспанськими політиками, з якими “у нас дійсно, дуже добрі відносини і розуміння”.

Читайте також: “Бетіс” візьме за яєчка бидло-репера

 

“Тому такі провокації, а вони будуть і далі, ми прекрасно розуміємо з боку Росії, будемо намагатися не допускати, а Роману будемо допомагати. При цьому не тільки політично, а й емоційно”, – сказав Клімкін.

 


Menu Title