Мірча Луческу знову заплакав

1 Бер, 2015|00:28
158004_src_vid

Наставник “гірників” знову звинувачує всіх і вся.

4467967

- Я задоволений сьогоднішньою грою, але незадоволений суддівством у деяких моментах. Створюється враження, що ми найгрубіша команда в чемпіонаті. Це п’ята червона картка з початку першості! Неначе нас карають за всі ті чемпіонати, які ми виграли до сьогоднішнього моменту.

Можна згадати несправедливе видалення Шевчука в матчі з «Динамо», той же поєдинок з «Дніпром», коли повинні були видаляти Калініча, і багато інших епізодів.

Мені подобаються продинамівські фахівці, які радіють, коли нас карають арбітри, і кажуть, що суддівство було відмінним, хорошим. Про це я говорив тільки що і у флеш-інтерв’ю. Хочу попередити, що ми будемо грати до кінця, поважаючи чемпіонат, всіх суперників, дотримуючись своєї професійної діяльності. Але поки чемпіонат штучний, створений для однієї команди. Невідомо, чи будуть завтра проводитися якісь матчі чи ні. П’ять команд не грають на своїх полях… Я дуже розчарований ситуацією, яка сьогодні склалася в чемпіонаті України.

Нас чекає дуже складна і ciprofloxacin online without a prescia. відповідальна гра Ліги чемпіонів у Мюнхені. Ми представляємо український футбол на міжнародній арені і хочемо показати себе там з кращого боку проти, напевно, кращої команди у світі на сьогодні, – цитує Луческу офіційний сайт «Шахтаря».


Menu Title