Місце зустрічі – “Камп Ноу”

26 Бер, 2015|11:41
CampNou

У Лас-Росас після багатогодинних переговорів визначилося місце проведення фіналу Кубка короля між «Барселоною» і «Атлетиком». У підсумку, матч відбудеться 30 травня на стадіоні «Камп Ноу» в столиці Каталонії, який вміщає близько 99 тисяч глядачів.

Нагадаємо, що спочатку обидва клуби подали заявку на проведення фіналу в Мадриді на “Сантьяго Бернабеу”. Проте представники столичного клубу категорично відмовилися приймати матч у себе (бомбануло, мабуть – “БФ”). В результаті, дана тема під час переговорів представників «Барси» і «Атлетика» в середу навіть не порушувалася.

Альтернативні варіанти викликали множинні суперечки. Представники “Барси” наполягали, щоб фінал comprar alli. відбувся у Валенсії на «Местальї». А баски пропонували стадіон севільського «Бетіса» – «Беніто Вільямарін».

Оскільки переговори сторін результату не принесли, місце фіналу мали визначити представники Федерації Футболу Іспанії. Крім перерахованих вище в якості варіантів розглядалися також домашні стадіони клубів – «Камп Ноу» і «Нуево Сан-Мамес».

Знадобилося два тури голосування. У ході першого були виключені “Валенсія” і “Севілья”. А у вирішальному було віддано перевагу каталонській арені. За «Камп Ноу» проголосувало 26 членів федерації, за «Сан-Мамес» – 18.


Menu Title