Молодіжку “Олімпіка” ледь не записали у сепаратисти

8 Тра, 2015|15:45
u_olimpika_dvoynik08052015

Не так давно в мережі з’явилася інформація, що юні вихованці донецького relance decapeptyl clomid . клубу брали участь у організованому сепаратистами турнірі. Про це відкрито зазначав Павло Губарєв у соцмережах, акцентуючи увагу на тому, що, ніби-то, й  “УОР- Олімпік” не тільки змагався, а й навіть вийшов у фінал Кубку імені Старухіна (спекулюють таким іменем!) у матчі проти “Юного новороса”. Епічна назва, не правда ж?

Прес-служба “Олімпіка” швиденько виступила із заявою та надала документи, що спростовують скандальну появу їхніх підопічних у змаганні.

“У мережі з’явилися статті про ніби-то участь УОР “Олімпік” в юнацькому турнірі в окупованому Донецьку. Доносимо до громадськості, що офіційно академія ФК “Олімпік” Донецьк була розпущена ще рік тому, а точніше в серпні 2014 року, ні в яких змаганнях і турнірах участі брати не могли і не можемо. На тренувальних полях та стадіоні спорткомплексу Олімпік немає ні тренувань, ні ігор, тим більше з участю дітей.

Керівництво клубу ніколи б не погодилося на такі необдумані дії, враховуючи військовий стан у рідному місті. На сьогоднішній день є тільки основний склад команди, молодіжна команда U-21, і U-19. Інших представників нашої команди немає і бути не може, про що ще раз заявляємо з повною відповідальністю. Наша прес-служба знайшла інформацію, що в турнірі пам’яті Старухіна грав все-таки УОР, але ні слова про “Олімпік”. Цілком можливо, що навіть могли скористатися формою академії “Олімпік”, яка залишилася там. Але це все припущення. Не хочеться повторюватися ще і ще, але академія “Олімпік” Донецьк не має до учасників турніру ніякого відношення”.

Дійсно, УОР в списку є. Сепаратисти знову лажанулися, вигадуючи фейки і, на правду, дітлахи бігають у формі донеччан. Але навіщо ж приписувати лого і символіку? Словом, провокація.


Menu Title