Молодий динамівець гратиме за “Говерлу”

9 Лип, 2015|22:56
2015-03-01_IMG_0684

Знаєте, кажуть, що “Реал” і “Барселона” одні із найсильніших у світі, але тепер давайте поглянемо на них із іншої сторони. Фарм-клуб “Реала” – “Кастілья” скитається по нижчих дивізіонах Іспанії, “Барселони” – “Барселона Б” є середняком Сеґунди.

Тепер же поглянемо на київське “Динамо” – фарм-клуб грає у Прем’єр-лізі України. Ви уже здогадались, що ми про ужгородську “Говерлу”. Максим Коваль, Віталій Яґодінскіс, Сергій Люлька, Аруна Лукман, Сергій Мякушко, Дмитро Хльобас, Віталій Каверін, Мирослав Бонь, В’ячеслав Лухтанов та Андрій Цуріков – і це ще не весь список “динамівців”, які виступають, або ж виступали за “Говерлу”.

Так ось, до чого ми ведемо: вчора до цього списку приєдналося ще одне молоде дарування киян – Євген Чумак. Оренда угода гравця canadian pharmacy choice. із клубом була підписана на півроку. Окрім Чумака та Цурікова, Грозний заявляв, що клуб налаштований підсилитисяя ще декількома орендованими гравцями.

Коментар БФ: Якщо ви думаєте, що ваше літо невдале, то подивіться на Чумака: він за 1 місяць вилетів із ЧС від Сенегалу, а до того ж поки що не отримав довіру від головного тренера рідної команди.

 


Menu Title