Мораес “офігів” від тренувать Реброва і Рауля

2 Лип, 2015|11:45
1_8

Новачок київського “Динамо”, бразильський форвард Жуніор Мораес поділився враженнями від перших тренувань під керівництвом Сергія Реброва. Про це пише офіційний сайт київського клубу.

 

Ті вправи, які дають нам Ребров та Рауль, наближені до ігрових ситуацій, з якими ми будемо мати справу на полі. Тому, звичайно, це дуже допомагає під час гри. Звичайно, під час зборів завжди нелегко. Найважче – входити в ритм нового сезону після перерви. Відверто кажучи, я вже чотири або п’ять років не відчував такої втоми, як зараз.

Окремо про тренування з м’ячами.

Мені подобаються тренування, які повністю проходять із м’ячами. Та робота, buying painkillers online. яку ми виконували під час тренувань, дуже важлива. Вправи на передачі, контроль м’яча мені дуже подобаються. А завершення атак – це те, що ми, форварди, полюбляємо. Наша команда дотримується атакуючої манери гри. Тому ми маємо доводити свої дії на завершальній стадії до автоматизму.

“Коментар БФ”: синку, це ти ще про Блохіні не тренувався! Набігати на ближню – це вища майстерність, а віджиматися від землі – це вміють робити тільки обрані.

 


  • http://vk.com/id33443750 Владимир Хуторнюк

    “А авершення атак”

  • http://vk.com/id253562618 Кайл Риз

    комон плей

Menu Title