Мораєс тонко “наїхав” на Реброва

6 Бер, 2017|09:04
51_main_new.1488298517

У нас назріває конфлікт?

Бразильський нападник, який не так давно перебрався до Китаю на орендних умовах, пригадав перипетії скандального матчу “Динамо”  – “Шахтар” та прокоментував сутичку, наслідком якої стала п’ятиматчева дискваліфікація, передає Великий футбол.

Якщо переглянути епізод, то я не бився, не бив кулаками, як в боксі, а тільки відштовхував. Повністю визнаю свою помилку. Я винен. Хочу ще раз вибачитися і перед суперниками, і перед своєю командою. Це для мене повчальний урок.

5 матчів поза футболом – це занадто суворе покарання. Пам’ятаєте масову бійку в матчі “Шахтаря” і “Динамо” рік тому? Тоді навіть запасні гравці вибігли на поле. І як покарали Степаненка і Ярмоленка? Відсторонили на три матчі. Чому мене дискваліфікували на п’ять, якщо я навіть не бився, а штовхався?

Читайте також: Форвард “Динамо” очолив рейтинг серед бразильців

У тій грі була моя помилка, але не тільки вона зламала гру. Помилялися всі. Якщо ти тренер, то повинен звичайно ж вказувати на прорахунки, але це повинно залишатися в роздягальні. Не можна знищувати гравця перед журналістами, – підкреслив Мораєс.

how to get reglan.

 

 


Menu Title