Морозюк: “Свист трибун нас завів”

14 Чер, 2015|23:29
4be6bbe481af0cbfd841d5aa279aa849

Захисник збірної України Микола Морозюк поділився враженнями від поєдинку проти люксембуржців. Його слова наводить “Футбол 24″:

 

 

 

Не вдавалося забити, бо нам не вистачало емоцій, не так агресивно почали, як хотілося. Нам дуже важливо було забити перший м’яч, але суперник організовано оборонявся, мабуть, тому глядачам, які хотіли побачити більше голів, це не подобалося.

Люксембурґ – непогана команда. Вони спіймали нас на контратаці та могли забити швидкий м’яч, але ми впоралися з цим, і другу половину зустрічі розпочали зовсім інакше. Зазначу, що зараз перебуваю не в оптимальних кондиціях, але для мене дуже важливі ці дві гри, і в першу чергу те, що ми здобули три очки.

Свист трибун? Трибуни нас трохи завели. Звичайно, неприємно було чути свист, але ми знали, чого від нас чекали вболівальники. У перерві поговорили, зробили висновки та додали в cheap finasteride 5mg. атаці, про що свідчать три голи.

Стосунки у національній команді дуже хороші. Ми буваємо суперниками, коли граємо за клуб, але тут, у збірній, немає жодним проблем.


Menu Title