Моур відповідає усім критикам

15 Бер, 2015|11:29
1323872-28470820-1600-900

Ексцентричний наставник “Челсі” натякає, хто зараз головний у Прем’єр-лізі, рахує нагороди та відповідає на критику щодо програшного матчу із парижанами.

 “Чи відчуваю я невдоволення від того, що ніколи не вигравав Лігу чемпіонів з “Челсі”? Подібне припущення помилкове. Як на мене, люди турбуються більше, ніж їм варто це робити (прим. автора – припущенням). Вони не знають, у чому полягає моє щастя. Моє щастя, передусім, у порівнянні мене самого з іншими тренерами.

Я бачу лише декількох, хто може зрівнятися зі мною order wellbutrin online no prescription. в плані успіху. Решта – далеко позаду. Я кажу це при всій повазі, яку вони заслуговують – це не битва з ними, і я дуже поважаю їх усіх.

Хто в Прем’єр-лізі є європейським чемпіоном? Я і Луї ван Гал. Правильно? Чи багато хто в Прем’єр-лізі вигравали титул двічі або більше двох разів? Містер Арсен Венґер і я. Як багато тренерів вигравали кожне змагання в цій країні? Суперкубок Англії, Кубок Ліги, Кубок Англії, Прем’єр-Лізі. Як багато?

Я прочитав критику в газетах після матчу з «ПСЖ». Що робить мене особливим? Я вище всього цього. Мені просто все одно”, – сказав Моурінью.


Menu Title