Мохамед Салах посварився з Єгипетською Футбольною асоціацією

30 Кві, 2018|11:57
458322

Некрасиво вийшло.

У збірної Єгипту по футболу є великі проблеми, створені недалекоглядними чиновниками, які насолили іконі нації – Маоамеду Салаху.

Єгипетська Футбольна асоціація використовувала зображення Салаха на літаку національної команди без дозволу футболіста та його представників. Агент форварда Рамі Аббас публічно розкритикував Асоціацію та заявив, що не можна безкоштовно використовувати зображення Мохамеда.

Пробема полягає не в іміджевих правах Салаха, а суто в його proscar online pharmacy. ділових відносинах, яким шкодить Асоціація. Фото гравця було зображено на літаку національної команди, який надав спонсор команди – мобільний оператор WE. Натомість у Салаха є особистий контракт з конкурентом компанії – оператором зв’язку Vodafone.

“Дуже шкода, що справа обертається великим скандалом. Я сподівався, що все вирішиться спокійно”, – прокоментував інцидент у своєму Твіттері Мохамед Салах.

Читайте також: BF Review. “Ліверпуль” – “Рома”: бенефіс Салаха, сталевий характер Роми та необхідність відеоповторів

Як передає видання Ahram, Єгипетська Футбольна асоціація впевнена, що ні права Салаха, ні правила ФІФА порушені не були. Однак, за словами агента футболіста, футбольні чиновники не виходить з ним на зв’язок з приводу даної ситуації та не роблять спроб знайти рішення.


Menu Title