Микола Павлов вирішив зав’язати з футболом

2 Лют, 2017|16:09
dsc_2575

За кубок – спасибі!

Український фахівець Микола Павлов прийняв рішення про завершення тренерської кар’єри, пише Футбол 24. 

“Я вирішив завершити тренерську кар’єру. Займаюсь громадською діяльністю. Ми створили “Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу”, де колеги мені довірили посаду президента. Потихеньку починаємо працювати, думаємо над проектами.

Мені, наприклад, хочеться зробити щось хороше для киян, для лівого берега, де я народився. Створюємо умови для дитячих тренерів, будемо будувати. Шукаю потрібних людей, і мені це вдається.

Рішення завершити кар’єру остаточне. Зараз ситуація в українському футболі нагадує початок 90-х. Коли СРСР розвалився, і всі провідні тренери виїхали за кордон. Тоді молодим тренерам довелося стати біля керма клубів. Зараз схожа ситуація: фахівці мого покоління повинні дати дорогу молодим, у яких і бажання багато, і можливостей не менше, ніж було у нас. Ми теж приходили практично на руїни, коли всі розбіглися.

Зараз є хороші стадіони і інфраструктура, але не вистачає молодих спеціалістів, які повинні реалізовувати ідеї, необхідні для розвитку українського футболу”, – сказав Павлов.

62-річний тренер cisalis. працював у “Колосі”, “Таврії”, “Кристалі”, “Динамо”, “Дніпрі”, алчевській “Сталі”, “Ворсклі”, “Іллічівці” і збірній України.

Павлов вигравав чемпіонат України з “Динамо” в 1995 році, а в сезоні 2008/09 ставав володарем Кубка України з “Ворсклою”.

 

В темі:

Menu Title