Мирон Маркевич: “Якби Україна потрапила на ЧС-2018, треба було б їхати”

14 Лип, 2018|19:27
maxresdefault

Але тільки футболістам.

Мирон Маркевич в інтерв’ю виданню Tribuna розказав про відношення до Чемпіонату світу 2018 та проблеми українського суспільства.

Про війну на Сході України:

“Про те, що ця війна нікому не потрібна, кажуть провокатори. Якби ця війна була нікому не потрібна, то російських військових не було б на Донбасі. Якби наші хлопці не були там, то ми б з вами, може, зараз тут і не сиділи. Там cialis with dapoxetene. молоді люди переважно. Сидять хлопці по 25 років і ризикують життям.

Мене там обмотували всяким, поначіпляли захистом і охороняли купа людей, як важливу персону. Бувало, що потрапляли під обстріли — але то таке. Хлопці там кожного дня під обстрілами, кожен день в небезпеці. Вони справжні герої”

Про відмінності між Заходом та Сходом України:

“Я з Західної України, але працював в Кривому Розі, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі. Мені там навіть легше було працювати, ніж тут. Не те, щоб на Заході люди погані, але там якось так все простіше. Може, то в мене так було, але загалом — ніякої різниці. Всі ми однакові. Так, є нюанси — в мові, наприклад. Але то ж не проблема. Ви подивіться, скільки мов в Бельгії. І нічого — живуть люди. Ми не повинні роздувати оце.

Говорять люди російською — хай говорять. Та й зараз є тенденція переходу на українську. Молоді люди вже починають говорити українською. Може бути таке, що на людях говорить українською, вдома російською. І що? На фронті за Україну воюють різні — і україномовні, і російськомовні, і ті, що на суржику балакають. Цей момент для нас зараз дуже важливий і позитивний. Для країни є шанс об’єднати це все, всіх до купи. Головне, його не профукати”

Про можливість повернути Крим і Донбас:

“Слабко вірю, що це можна зробити в найближчі роки. Хоча хочеться. Треба розуміти, що люди, які там, не сильно в захваті від України. Треба відкрито про це говорити і не видумувати. З десяти двоє за Україну — решта інших поглядів.

Що робити з тими людьми, які притримуються поглядів т.з “ДНР”? Треба розуміти, що вони є і будуть. Вони всюди, не тільки в Донбасі та Криму. Треба їх переконувати, доводити, що Україна — це добре. Така ситуація ж не тільки в нас. Ви подивіться на інші країни, всюди є люди з різними, може, навіть дивними поглядами, але нічого. В тому нема нічого сильно страшного”

Про Чемпіонат світу 2018:

“Поїздка українських вболівальників на ЧС-2018? Я ставлюся до цього негативно. Дивитися футбол — одне, їхати туди — зовсім інше. Треба розрізняти ці речі.

Якби вийшли на ЧС-2018, то так, – я вважаю, що треба було би їхати. Але не просто так. Добре зібратися, налаштуватися, показати хороший футбол і результат. І вийти в чвертьфінал, а може й далі. Це було б правильно. Але вболівальникам з України в такому випадку я б казав не їхати. В Росії і так вистачило б людей, українців, які би підтримали нашу команду”

Читайте також: Маркевич – про поїздку на передову та обстріл у 2016 році

Останнім місцем роботи Мирона Маркевича був “Дніпро”, з яким у 2015 році він дійшов до фіналу Ліги Європи. Наразі Мирон Богданович працює у ФФУ.


Menu Title