На матчі УПЛ були присутні американські військові

11 Тра, 2015|13:52
5539eeffa4100_o

ЛЕГІОНИ НАТО, АМЕРИКАНЦІ, МІСТРАЛІ, ЯРОШ, ПРАВИЙ СЕКТОР!

Ні. Тільки американські військові, які побували на матчі “Карпати” – “Чорноморець” у 23-му турі прем’єр-ліги. Про це в повідомляє спортивний редактор сайту Zaxid.net

Як виявилося, наші військові з Яворова вирішили зробити для своїх американських колег подарунок – з вихідними у Львові та футболом. Таким чином, за “Карпати” топили вихідці з Каліфорнії, Філадельфії, Мена, Техасу, Вісконсіна і, напевно, багатьох інших штатів, – написала Галина Чоп у соціальній мережі.

Зокрема, американець Пол із Каліфорнії наголосив, що в Україні йому подобаються привітні люди, смачний хліб, а також сподобалось місто:

У вас футбол дуже популярний, як ми помітили. Ось напередодні ми грали з вашими хлопцями на полігоні і cialis 100. програли 3:1. Вони були значно сильнішими за нас.

Футбольний матч на стадіоні «Україна» завершився перемогою «Карпат» з рахунком 2:0. До слова, американські військові зробили непогану виручку місцевим фан-шопам, оскільки солдати скупили багато клубної символіки. Хай частіше навідуються, що тут ще скажеш!

В темі:
·

Menu Title